Výhodné nabídky

Helios Alpha
Helios Alpha
Dvoupaprskový Helios Alpha, 190-1100 nm. Vše potřebné obsaženo v základní výbavě - spektra, kinetika, časová základna, zvolená vlnová délka, koncentrace s faktorem nebo s konstrukcí kalibračních křivek, podíl a programování vlnových délek, multikomponentní analýza.
Repasovaný přístroj, v ceně zahrnuty nové lampy a záruka 12 měsíců.

Cena: 32 900,-

Edwards RV5
Edwards RV5
Univerzální vývěvy Edwards série RV mohou čerpat v režimu vyššího vakua nebo vyššího proudu čerpaných plynů. V obou režimech dosahují nízkého mezního tlaku. Jsou schopny čerpat vysoké koncentrace par. Vývěvy RV vynikají svou spolehlivostí, dlouhou životností a v neposlední řadě velmi tichým chodem.
Předváděcí vývěva, nová provozní náplň, záruka 24 měsíců

Aplikace:


Cena: 24 800,-

Edwards E2M28
Edwards E2M28
Univerzální rotační vývěvy Edwards E2M28 mohou čerpat v režimu vyššího vakua nebo vyššího proudu čerpaných plynů. V obou režimech dosahují nízkého mezního tlaku. Jsou schopny čerpat vysoké koncentrace par. Vývěvy EM vynikají svou spolehlivostí, dlouhou životností a v neposlední řadě velmi tichým chodem.
Repasovaná vývěva, nová provozní náplň, záruka 12 měsíců

Aplikace:


Cena: 36 400,-

Purelab Classic
Purelab Classic
Jednotka pro dočištění předupravené vody. Špičková kvalita iontoměničové pryskyřice zajišťuje resistivitu výstupní vody 18,2 MΩcm a záchyt širokého spektra organických nečistot.

Cena: 70 300,-

Solaar 929
Solaar 929
Atomový absorpční spektrofotometr Solaar 929 je určen pro jedno i víceprvkovou analýzu kovů v absorpčním i emisním modu.

Cena: 39 900,-

Uvedená nabídka zboží je orientační, a to s ohledem na naše aktuální skladové zásoby. V případě vašeho zájmu o některé z uvedených zařízení nás kontaktujte na některý z uvedených kontaktů za účelem zjištění dostupnosti zařízení a případného uzavření smlouvy.